Kdo jsme

Odborníci na komunikaci s médii, budování image firmy a na public relation v praxi

>Kdo jsme
Kdo jsme 2019-03-29T12:24:57+01:00
Ivana Karhanová
Ivana KarhanováMediální strategie & krizová komunikace
Miluje strategickou komunikaci, protože díky ní klient z boje vyjde téměř vždy jako vítěz. Vydoluje z vás zajímavá témata a umí je přeložit do podoby srozumitelné pro novináře. Věnuje se investicím, B2B segmentu a byznysovým tématům.
Přečtěte si o Ivaně
Tomáš Králíček
Tomáš KrálíčekFinance, Investice & Komunikace s médii
Tomáš má v Margetroidu na starosti sektor investic a financí, ekonomická témata a komunikaci s novináři. Přednášel mediální komunikaci a rétoriku na Vyšší odborné škole umění a reklamy.
Přečtěte si o Tomášovi
Jana Follprechtová
Jana FollprechtováVzdělávání, Admin & Akvizice
Jana se v agentuře věnuje klientům z oblasti vzdělávání a těm, kteří jsou na pomezí byznysu a lifestylu. Kontinuálně rozšiřuje svoje znalosti online marketingu. Do našeho agenturního týmu vnáší systém a řád.
Přečtěte si o Janě
Jana Voborská
Jana VoborskáProduktové PR & B2B služby
Miluje vymýšlení nových PR strategií, ideamaker je její druhé jméno. Nepopsaný list pro ni není strašák, ale výzva. Tvorba textů pro web a lifestyle je její doména, nicméně často si odskočí i k jiným formátům.
Přečtěte si o Janě
Děti a psi
Děti a psiSupport & Mood Boosters
Různé množství dětí a psů jako podpůrný impuls naší kreativity.

Naším úkolem je, abyste byli vidět

Margetroid je komunikační a mediální agentura, která se profesionálně věnuje public relations, marketingu, krizové a strategické komunikaci a mediálním tréninkům od roku 2011, kdy ji založila Ivana Karhanová. Zaměřume se zejména na klienty podnikající ve finančním či investičním sektoru, v B2C i B2B segmentu, v sektoru náročných služeb s vysokou přidanou hodnotou jako ICT, v průmyslu nebo v IT. Bohaté zkušenosti máme také s politickým PR a s propagací na poli veřejné správy.

Nastavíme PR strategii tak, abychom společně dobře představili veřejnosti vaše témata, sdělení, projekt, značku a byznys. Dostaneme vás do televize, rozhlasu, celostátních deníků a týdeníků (včetně jejich online verzí) nebo připravíme PR projekt na míru. V rámci mediálního tréninku vás naučíme, jak máte vystupovat v médiích nebo zvládnout rozhovor s novinářem. Postaráme se i o obsahový tón vašeho webu a/nebo sociálních sítí.

Naši zaměstnanci – bývalí novináři – čerpají z letitých zkušeností ze zavedených redakcí včetně České televize, České tiskové kanceláře, Hospodářských novin, Lidových novin atd. V čele agentury Margetroid stojí Ivana Karhanová, bývalá moderátorka, ekonomická redaktorka a editorka.

Certifikát pro korektory českého jazyka