Margetroid uvítal do své PR stáje dva nové klienty. A i tentokrát jde o velmi zajímavé a slibné projekty. Public relations budeme zajišťovat zbrusu nové platební službě Kup Najisto, jejímž prostřednictvím si můžete  zboží zakoupené on-line nejdříve v klidu doma prohlédnout a vyzkoušet a až poté zaplatit. Dalším neméně zajímavým klientem je společnost Sečteno, která malým a středním podnikatelům nabízí kompletní účetní a právnické služby.

Podnikat bez papírování – Sečteno

Podnikáte, ale nechcete se starat o daně, zbytečné papírování, controlling a účetnictví?  Sečteno  nabízí služby účetních, kteří se zároveň orientují v trendech podnikání a strategického plánování. Kromě samotného účetnictví nabídnou kompletní služby nezbytné pro vedení podniku. Pomůžou se mzdovou agendou, oběhem dokladů a poskytnou daňové poradenství. Sečteno jednoduše poskytuje služby, které každodenně šetří čas podnikatele a pomáhají mu při rozhodování. Vše funguje navíc v cloudu, takže odpadá i skladování papírů.

Sečteno - vztahy s médii, texty na web, správa sociálních sítí - Margetroid PR agentura

„Založení živnosti samo o sobě provází nesmírná administrativní zátěž. Ta ale s vývojem podniku dál roste. Řada podnikatelů jsou odborníci ve svém oboru, ale bojují s byrokracií. Účty, mzdy, daně jsou nad jejich síly. Často právě to je i důvod jejich případného nezdaru. Sečteno svými kompletními službami uvolní podnikatelům ruce, kteří se tak mohou soustředit na byznys,“ doplňuje ředitelka komunikační agentury Margetroid Ivana Karhanová.

Kup Najisto (MALL Pay)

Služba Kup Najisto (která je jedním z projektů inovačního inkubátoru Home Creditu, a.s. při PPF) umožňuje na internetu nákup zboží doslova bez rizika, protože závazek platby na určitou dobu sama za nakupujícího převezme. Kup Najisto se na podzim 2018 přejmenoval na MALL Pay.

“Na internetu si objednáte zboží a místo zadání čísla platební karty zaškrtnete možnost „Kup Najisto“. Poté, co vám bude zboží doručeno, si jej v pohodlí domova vyzkoušíte a pokud budete spokojeni, máte 14 dní na zaplacení faktury, a to i na splátky,“ vysvětluje Karhanová s tím, že podobná služba již několik let úspěšně funguje v zahraničí.

„Nákup on-line je pohodlný, ale má svá úskalí. Doručené zboží se nelíbí, nesedí, je nekvalitní, vadné – v ten moment veškeré pohodlí on-line nákupu padá,“ doplňuje Karhanová. Přes Kup Najisto lze kupovat oblečení, elektroniku, kosmetiku, hudební nástroje, nábytek atd.

Bezrizikový nákup on-line je zpoplatněn servisním poplatkem ve výši 39 Kč. Při prvním využití služby lze nakoupit zboží až do výše 5 000 Kč. Při dobré platební morálce se pak maximální částka zvyšuje.